Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2019.09.22.07:41:31 Dinamikus lap

Molnár Gyula

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
2 5 7
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- MSZP 2018.05.08.  
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.12.01. 2003.12.02.
MSZP frakcióvez. h. 2002.07.02. 2002.07.02.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Budapest 18.vk. 2018.05.08.  
2006-2010 2006.04.23. Budapest 16.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 16.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 16.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 16.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Törvényalkotási bizottság Tag 2018.10.01.  
Gazdasági bizottság Tag 2018.05.08. 2018.06.04.
Külügyi bizottság Tag 2018.06.11.  
Vállalkozásfejlesztési bizottság Alelnök 2018.05.08.  
   A Vállalkozásfejlesztési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Elnök 2018.06.25.  
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2006.11.13.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2007.06.25. 2008.12.01.
   Informatikai és távközlési albizottság
Tag 2006.06.28. 2006.11.13.
   Vállalkozás- és kutatásfejlesztési albizottság
Tag 2006.10.04. 2006.11.13.
   Energetikai albizottság
Tag 2007.06.27. 2008.12.01.
   Informatikai és távközlési albizottság
Tag 2007.07.23. 2008.12.01.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2008.12.01. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.11.30.
Informatikai és távközlési bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2002.12.12. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2001.02.13.
Külügyi bizottság Tag 2001.02.13. 2002.05.14.
Informatikai és távközlési bizottság Alelnök 2001.01.01. 2002.05.14.
   Az Informatikai és távközlési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2001.03.01. 2002.05.14.
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1997.05.13. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018- 133 9
2006-2010 5 7
2002-2006 11 120
1998-2002 57 164

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 43    
2006-2010 8    
2002-2006 29    
1998-2002 54 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2019. augusztus 1 484 550

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XI. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Budapest Főváros XI. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
textil vegyészmérnök Moszkvai Textilipari Egyetem vegyészmérnök 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
orosz felsőfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.molnargyula.hu