A bizottság jelenlegi tagjai

Törvényalkotási bizottság tagjai (42 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Hende Csaba (Fidesz) 1 Elnök 2022.05.02.
Dr. Bajkai István (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Herczeg Tamás (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Dr. Salacz László (Fidesz) 1 Alelnök 2022.05.02.
Vécsey László (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Dr. Hiller István (MSZP) Alelnök 2022.05.02.
Komjáthi Imre (MSZP) Alelnök 2022.05.02.
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Balla György (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Bóna Zoltán (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2022.05.02.
Dr. Demeter András (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Héjj Dávid (Fidesz) 1 Tag 2022.05.02.
Horváth László (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Illés Boglárka (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Láng Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Mátrai Márta (Fidesz) 1 Tag 2022.05.02.
Dr. Mészáros Lajos (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Ovádi Péter (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Sztojka Attila (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2022.05.02.
Hollik István (KDNP) Tag 2022.05.02.
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2022.05.02.
Arató Gergely (DK) Tag 2022.05.02.
Barkóczi Balázs (DK) Tag 2022.05.02.
Hegedüs Andrea (DK) Tag 2022.05.02.
Kálmán Olga (DK) Tag 2022.05.02.
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Tag 2022.05.02.
Végh Noémi (Jobbik) Tag 2022.05.17.
Hajnal Miklós (Momentum) Tag 2022.05.02.
Dr. Gurmai Zita (MSZP) Tag 2022.05.02.
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Tag 2022.05.02.
Szabadi István (Mi Hazánk) Tag 2022.05.02.
Jámbor András Imre (Párbeszéd) Tag 2022.05.17.
Kanász-Nagy Máté (LMP) Tag 2022.05.02.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.