Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2020.09.19.17:56:54 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Ifjúsági albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Ifjúsági albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kapus Krisztián (Fidesz) Elnök 2010.06.28. 2014.05.05.  
Csizi Péter (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2010.11.22.  
Horváth Zoltán (Fidesz) Tag 2013.03.04. 2013.09.23. Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz)
Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2012.12.31.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Baráth Zsolt (Jobbik) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05. Dr. Stágel Bence (KDNP)
Dr. Stágel Bence (KDNP) Tag 2010.11.22. 2013.05.31.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2010.06.28. 2013.02.11.  


Ifjúsági albizottság üléseinek megjelenítése