Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2019.10.22.08:47:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Elnök 2010.06.28. 2014.05.05.  
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  
Horváth Zoltán (Fidesz) Tag 2013.03.04. 2013.09.23. Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz)
Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz) Tag 2010.06.28. 2012.12.31.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2010.07.20. 2010.10.07.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2013.03.11. 2014.05.05. Dr. Varga László (MSZP)
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2013.03.04. 2013.03.11. Horváth Csaba (MSZP)
Vágó Sebestyén (Jobbik) Tag 2010.06.28. 2014.05.05.  


Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága üléseinek megjelenítése