Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2022.10.06.11:59:41 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2022-


Paraméterek:
Képviselő: Halász János (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/381 Hogyan hat az elhúzódó háború az illegális migrációra? Halász János (Fidesz) 2022.06.22
T/361 Magyarország Alaptörvényének tizenegyedik módosítása Kocsis Máté (Fidesz)
2022.06.22.: Dr. Simicskó István (KDNP), Hollik István (KDNP)
2022.06.22.: Halász János (Fidesz)
2022.06.22.: Kósa Lajos (Fidesz)
2022.06.23.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2022.06.27.: Dr. Pósán László (Fidesz)
2022.07.07.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2022.07.15.: Illés Boglárka (Fidesz)
2022.06.21
A/348 Így trükközik megint a baloldal! Halász János (Fidesz) 2022.06.20