Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2022.10.06.12:40:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-2022


Paraméterek:
Képviselő: Halász János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
16208/9 Egyes adótörvények módosításáról Novák Katalin (Fidesz), Zsigó Róbert (Fidesz), Halász János (Fidesz) 2021.05.20
13956/3 A felsőoktatás szabályozására vonatkozó és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Halász János (Fidesz) 2020.12.02
10098/3 A kulturális intézményekben foglalkoztatottak közalkalmazotti jogviszonyának átalakulásáról, valamint egyes kulturális tárgyú törvények módosításáról Halász János (Fidesz) 2020.04.21
9677/2 Egyes törvényeknek a különleges jogállású szervekről és az általuk foglalkoztatottak jogállásáról szóló 2019. évi CVII. törvény hatálybalépésével összefüggő, valamint jogharmonizációs célú módosításáról Halász János (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz) 2020.03.25