Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2022.06.26.10:05:17 Dinamikus lap

Dr. Tilki Attila

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 5 6


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2022- Költségvetési bizottság Alelnök 2022.05.02.  
2018-2022 Költségvetési bizottság Alelnök 2018.05.08. 2022.05.01.
Európai ügyek bizottsága Tag 2020.03.23. 2022.05.01.
Nemzeti összetartozás bizottsága Tag 2018.05.08. 2020.03.23.
    A Nemzeti összetartozás bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Alelnök 2018.05.15. 2020.03.23.
    Autonómia albizottság
Tag 2018.05.15. 2020.03.23.
2014-2018 Költségvetési bizottság Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.
Külügyi bizottság Tag 2014.06.23. 2018.05.07.
2010-2014 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2011.02.14. 2011.02.22.
Külügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
    Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2006.10.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018-2022 11 1
2014-2018 16 6
2010-2014 2 7
2006-2010 39 66

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018-2022 27    
2014-2018 46    
2010-2014 19    
2006-2010 35    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. május 1 974 600

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fehérgyarmat Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Fehérgyarmat Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Fehérgyarmat Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orosz-történelem szakos tanár Bessenyei György Tanárképző Főiskola   1991
jogász Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar 2003

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú A
orosz felsőfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.tilkiattila.hu