Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2020.07.04.14:28:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.12.12.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kapolyi László (MSZP) Elnök 2002.12.12. 2006.05.15.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Elnök 2002.12.12. 2006.05.15.  
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.12.12. 2004.10.04.  
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Tag 2002.12.18. 2006.05.15.  
Gazda László (MSZP) Tag 2002.12.12. 2004.10.25.  
Dr. Jánosi György (MSZP) Tag 2003.06.19. 2006.05.15. Szabados Tamás (MSZP)
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Keller László (MSZP) Tag 2004.10.25. 2005.06.20. Gazda László (MSZP)
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Simon Gábor (MSZP) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Szabados Tamás (MSZP) Tag 2002.12.12. 2003.05.19.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2005.11.07. 2006.05.15. Keller László (MSZP)
Dr. Fónagy János (Fidesz) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Tag 2005.09.14. 2006.05.15. Dr. Pap János (Fidesz)
Márton Attila (Fidesz) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Dr. Pap János (Fidesz) Tag 2002.12.12. 2005.06.24.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2002.12.12. 2006.05.15.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2005.11.03. 2006.05.15. Pettkó András (MDF)
Pettkó András (MDF) Tag 2002.12.12. 2005.04.27.  


Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság üléseinek megjelenítése