Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2020.07.04.14:59:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság, az Önkormányzati bizottság és a Rendészeti bizottság közös "ún. lakásmaffia tevékenységét feltáró albizottsága"
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.10.21.
Megszűnés 2004.03.25.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság, az Önkormányzati bizottság és a Rendészeti bizottság közös "ún. lakásmaffia tevékenységét feltáró albizottsága" tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP) Elnök 2002.10.21. 2004.03.25.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Alelnök 2002.11.19. 2004.03.25.  
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.10.21. 2002.11.26.  
Hajdu László (MSZP) Tag 2002.10.21. 2004.03.25.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.12.16. 2004.03.25. Arató Gergely (MSZP)
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2002.10.21. 2002.11.19.  
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz) Tag 2002.10.21. 2004.03.25.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2002.10.21. 2004.03.25.  


Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság, az Önkormányzati bizottság és a Rendészeti bizottság közös "ún. lakásmaffia tevékenységét feltáró albizottsága" üléseinek megjelenítése