Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2020.07.04.14:40:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Oktatási és tudományos bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Oktatási és tudományos bizottság tagjai változásának elrejtése

Oktatási és tudományos bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Jánosi György (MSZP) Elnök 2003.05.26. 2006.05.15. Szabados Tamás (MSZP)
Szabados Tamás (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2003.05.19.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pokorni Zoltán (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Révész Máriusz (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Alföldi Albert (MSZP) Tag 2004.11.02. 2006.05.15. Dr. Kozma József (MSZP)
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.06.04. 2004.10.04. Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP)
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Botka Lajosné (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 2004.10.04. 2004.10.25. Arató Gergely (MSZP)
Földesi Zoltán (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Kozma József (MSZP) Tag 2002.06.04. 2004.11.02. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Molnár József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Nagy Nóra (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Burány Sándor (MSZP)
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tatai-Tóth András (MSZP) 1 Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.03.03.  
Kuzma László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pichler Imre László (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Sági József (Fidesz) Tag 2003.03.03. 2006.05.15. Erdős Norbert (Fidesz)
Stolár Mihály (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Horn Gábor (SZDSZ)
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pichler Imre László (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Pichler Imre László (független) Tag 2004.11.08. 2005.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Oktatási és tudományos bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 9 42.86%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Oktatási és tudományos bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok