Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2024.07.19.22:39:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Költségvetési Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail ktb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Költségvetési Bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Költségvetési Bizottság tagjai (16 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Vajda Zoltán (MSZP) Elnök 2022.05.02.
F. Kovács Sándor (Fidesz) 1 Alelnök 2022.06.08.
Kara Ákos (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Szabó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2022.07.12.
Törő Gábor (Fidesz) Alelnök 2023.09.26.
Ander Balázs (Jobbik) Alelnök 2022.09.26.
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Herczeg Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Szeberényi Gyula Tamás (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2022.06.08.
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2023.09.26.
Dr. Hargitai János (KDNP) Tag 2022.05.02.
Tóth Endre (Momentum) Tag 2022.05.02.
Jámbor András Imre (Párbeszéd) Tag 2022.05.02.
Bakos Bernadett (LMP) Tag 2022.05.02.
Ritter Imre (nemzetiségi képviselő) Tag 2022.05.02.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Költségvetési Bizottság tagjai változásának megjelenítése
Költségvetési Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Névváltozások
Ellenőrző Albizottság 2022.07.07.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok