Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2020.07.04.14:06:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.30.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pánczél Károly (Fidesz) Elnök 2002.09.30. 2006.05.15.  
Arató Gergely (MSZP) Tag 2002.09.30. 2004.10.04.  
Botka Lajosné (MSZP) Tag 2002.09.30. 2003.03.19.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2003.03.19. 2006.05.15. Botka Lajosné (MSZP)
Tatai-Tóth András (MSZP) 1 Tag 2002.09.30. 2006.05.15.  
Pichler Imre László (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Pichler Imre László (MDF) Tag 2002.09.30. 2004.11.08.  
Pichler Imre László (független) Tag 2004.11.08. 2005.05.14.  


Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése