Bizottsági arcképcsarnok

Készült: 2022.05.22.06:41:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-2022

Autonómia albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.05.15.
Megszűnés 2022.05.01.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzeti összetartozás bizottsága


Autonómia albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz) Elnök 2018.05.15. 2022.05.01.  
Balczó Zoltán (Jobbik) Alelnök 2020.06.02. 2022.05.01.  
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Alelnök 2018.05.15. 2020.03.30.  
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Tag 2020.06.02. 2022.05.01.  
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2018.05.15. 2020.03.23.  
Bencsik János (Jobbik) Tag 2019.02.26. 2020.02.19.  
Szávay István (Jobbik) Tag 2018.05.15. 2019.01.31.  
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2018.05.15. 2022.05.01.  
Bencsik János (független) Tag 2020.03.09. 2022.05.01.  


Autonómia albizottság üléseinek megjelenítése