Készült: 2021.04.22.04:55:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Nyitrai Zsolt (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13955/10 A szőlészetről és borászatról Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2020.12.03
6576/7 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításával és a nemdohányzók védelmével összefüggő egyes törvények módosításáról Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2019.11.20
6552/4 A személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvény módosításáról Nyitrai Zsolt (Fidesz) 2019.07.03