Készült: 2022.07.01.04:08:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-2022

Közlekedési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.07.03.
Megszűnés 2022.05.01.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Közlekedési albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Manninger Jenő (Fidesz) Elnök 2018.07.03. 2022.05.01.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2018.07.03. 2022.05.01.  
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2020.06.02. 2022.05.01.  
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.11.20. 2022.05.01.  
Volner János (Jobbik) Tag 2018.07.03. 2018.10.05.  
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2018.12.10. 2019.12.02.  


Közlekedési albizottság üléseinek megjelenítése