Készült: 2022.05.27.13:48:41 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Jámbor Nándor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12415/904 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/903 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/902 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/901 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/900 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/899 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/898 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.11.12
12415/19 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.10.29
11201/5 A honvédségi adatkezelésről, az egyes honvédelmi kötelezettségek teljesítésével kapcsolatos katonai igazgatási feladatokról Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.05.22
11113/43 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Baráth Zsolt (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2013.05.23
9234/19 A honvédek jogállásáról Jámbor Nándor (Jobbik) 2012.11.27
6589/10 A bányászatról szóló 1993. évi XLVIII. törvény és egyes energetikai tárgyú törvények módosításáról Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2012.04.11
6003/3 A cukorgyárak privatizációját, valamint Magyarország Európai Unióhoz történő csatlakozása óta a közösségi cukorreformok során képviselt magyar álláspontot értékelő, és annak itthoni következményeit feltáró vizsgálóbizottság vizsgálatának eredményéről szóló jelentés elfogadásáról Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik), Dr. Nyikos László (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Varga Géza (Jobbik), Németh Zsolt (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2012.03.06
5004/28 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik), Endrésik Zsolt (Jobbik), Ferenczi Gábor (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik), Németh Zsolt (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik) 2011.11.30
4998/36 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény közszolgálati életpályák összehangolásával összefüggő, valamint egyes munkaügyi tárgyú törvények módosításáról Bertha Szilvia (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2011.11.30
4998/35 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény közszolgálati életpályák összehangolásával összefüggő, valamint egyes munkaügyi tárgyú törvények módosításáról Bertha Szilvia (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2011.11.30
4998/34 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény közszolgálati életpályák összehangolásával összefüggő, valamint egyes munkaügyi tárgyú törvények módosításáról Bertha Szilvia (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2011.11.30
4998/33 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény közszolgálati életpályák összehangolásával összefüggő, valamint egyes munkaügyi tárgyú törvények módosításáról Bertha Szilvia (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2011.11.30
4998/32 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény közszolgálati életpályák összehangolásával összefüggő, valamint egyes munkaügyi tárgyú törvények módosításáról Bertha Szilvia (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik) 2011.11.30
3502/120 A közbeszerzésekről Jámbor Nándor (Jobbik) 2011.06.21