Készült: 2021.10.21.06:56:11 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Házbizottság
Típus ház
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail  
Honlap Honlap
Főbizottság  

Házbizottság tagjai
Képviselő Tisztség Tól
Kövér László (Fidesz)1 az Országgyűlés elnöke 2018.05.08.
Jakab István (Fidesz) az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.
Lezsák Sándor (Fidesz) az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) az Országgyűlés alelnöke 2020.07.03.
Dr. Latorcai János (KDNP) az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.
Dr. Hiller István (MSZP) az Országgyűlés alelnöke 2018.05.08.
Kocsis Máté (Fidesz)1 frakcióvezető 2018.05.08.
Jakab Péter (Jobbik) frakcióvezető 2019.06.25.
Dr. Simicskó István (KDNP) frakcióvezető 2020.07.15.
Dr. Tóth Bertalan (MSZP) frakcióvezető 2018.05.08.
Gyurcsány Ferenc (DK) frakcióvezető 2018.05.08.
Dr. Keresztes László Lóránt (LMP) frakcióvezető 2018.09.16.
Szabó Timea (Párbeszéd) frakcióvezető 2018.05.08.
Mátrai Márta (Fidesz)1 az Országgyűlés háznagya 2018.05.08.
Hende Csaba (Fidesz)1 az Országgyűlés törvényalkotásért felelős alelnöke 2018.05.08.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Házbizottság tagjai változásának megjelenítése


A bizottság által benyújtott irományok